Dzisiaj około godziny 6:30, otrzymano zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut osobowych w miejscowości Wola Baranowska, na skrzyżowaniu przy kościele. Na miejsce zadysponowane, zostały zastępy z PSP, OSP, WRD, ZRM.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie o wypadku drogowym w tej miejscowości, zderzyły się tam dwa samochody osobowe marki Ford i Volkswagen. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen podróżował od Padwi Narodowej w kierunku Ślęzaków i nie zastosował się do znaku „ustąp pierwszeństwo” następnie uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Ford, który zmierzał w kierunku Baranowa Sandomierskiego.

W wyniku zderzenia lekko poszkodowana została 25- letnia kobieta, która doznała lekkich stłuczeń, 33- letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Volkswagen został zatrzymany, ponieważ kierował pod działaniem alkoholu.

Na miejscu trwają czynności wyjaśniające przebieg zdarzenia, ruch w tym miejscu jest kierowany ręcznie, mężczyzna zostanie zatrzymany i zostaną mu postawione odpowiednie zarzuty.