Dzisiaj około godziny 20, otrzymano zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic: Tarnobrzeska, Jana Pawła II, Strażacka w miejscowości Stale. Na miejsce zadysponowano PSP, OSP, WRD, OPI, ZRM.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie o wypadku drogowym w tej miejscowości, zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Toyota wyjeżdżał z ulicy Jana Pawła II i wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym w kierunku Tarnobrzega pojeździe marki Renault. W Toyocie podróżowały dwie osoby (chłopak i dziewczyna) w wieku około 18-25 lat, a w Renault podróżował mężczyzna.

W zderzeniu ranne zostały dwie osoby- dziewczyna z urazem głowy i kręgosłupa oraz kierowca Toyoty, który doznał potłuczeń ciała. Zostali oni przetransportowani do Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu.

Na miejscu działają policyjni technicy, którzy ustalą przebieg wypadku, aktualnie ruch odbywa się wahadłowo, możliwe, że zostanie zablokowany na czas oględzin.

AKTUALIZACJA 22:00

W zderzeniu zostały poszkodowane 3 osoby, dwóch kierujących oraz pasażerka!