Dzisiaj około godziny 1 w nocy wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Tarnobrzegu na moście os. Nagnajów. Na miejsce zostały zadysponowane PSP, ZRM, OPI, OSP.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie, zderzyły się tam dwa samochody osobowe jeden marki Audi, drugi Hyundai.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Audi wpadł w poślizg i obracał się, uderzając w prawidłowo jadący pojazd marki Hyundai, w którym podróżowali policjanci z województwa świętokrzyskiego.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu poszkodowanych z wraków pojazdu oraz udzieleniu pierwszej pomocy tym osobom.

W zderzeniu zostali poszkodowani dwaj policjanci z Hyundaia, kierowca z Audi również został zabrany na badania do Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu.

Ruch w tym miejscu jest całkowicie zablokowany policjanci zawracają samochody osobowe jak i ciężarowe. 

AKTUALIZACJA – Echodnia.eu (10.12.2020 R.) Godz: 11:00

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 45-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego kierujący audi jechał droga krajową numer 9 w kierunku Rzeszowa. W pewnej chwili, na moście stracił kontrolę nad kierownicą, samochód wpadł w poślizg i zjechał na przeciwną część drogi, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku hyundaiem. Drugim samochodem podróżowało trzech mężczyzn – przekazuje podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu

W wyniku wypadku trzej mężczyźni (dwaj policjanci i kierowca audi) zostali ranni i trafili do szpitala. Obrażenia, jakich doznał jeden z funkcjonariuszy wymagały natychmiastowej interwencji chirurgicznej, ale na szczęście życie policjanta nie jest zagrożone. Dwaj pozostali poszkodowani doznali niewielkich urazów.

Podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona dodaje, że zarówno 45-letni kierowca audi jak i 33-letni kierowca hyundaia, byli trzeźwi Trzeźwi byli również dwaj pozostali policjanci jadący nieoznakowanym policyjnym radiowozem.