Dzisiaj tj. 21.11.2020 r. około godziny 23:40 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze relacji Jamnica – Kotowa Wola. Na miejsce zadysponowane zostały PSP, OSP, WRD, OPI, ZRM.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Jamnica, zderzyły się tam dwa samochody osobowe, jeden marki Ford, drugi Chevrolet.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki Ford wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Chevrolet. Niestety kierujący oraz (możliwi) pasażerowie nie znajdowali się na miejscu wypadku. Zbiegli oni z miejsca zdarzenia popełniając przestępstwo.

Na miejsce skierowano dodatkowe patrole policji oraz techników, którzy mieli przeprowadzić oględziny pojazdów oraz wstępnie ustalić przebieg wypadku. Na miejscu przybyły zespół ratownictwa medycznego zbadał kierującego pojazdem marki Chevrolet i nie wymagał on hospitalizacji, dlatego został na miejscu.

Dodatkowo zadysponowany został pies tropiący z KMP Tarnobrzeg.

Działania strażaków i policjantów potrwają do wczesnych godzin, droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana- nie można dojechać do miejscowości Kotowa Wola.

[Aktualizacja 22.11.2020 Godz 8:00]

Po dojeździe na miejscu psa tropiącego rozpoczął on natychmiast szukanie, z nieoficjalnych informacji wynika, że wskazał pobliski dom. Technicy będący na miejscu pobrali próbki z pojazdu, aby ustalić kto dokładnie nim kierował. Zgłosił się jeden z uczestników zdarzenia, który przebywał w Fordzie- widoczne było, że był pod działaniem alkoholu. Samochód marki Ford został zabrany na policyjny parking i tam będą prowadzone dalsze czynności.