Dzisiaj około godziny 20, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu w miejscowości Suchorzów na DW985. Na miejsce zostały zadysponowane służby, PSP, WRD, ZRM, OSP, TK.

Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów potwierdzono zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu w Suchorzowie przez, które przebiega DW985. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka.

Z wstępnego rozpoznania wynikało, że są osoby zakleszczone, które nie mogą opuścić pojazdu o własnych siłach, wtedy przystąpiono do ich ewakuacji przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Osoby, które opuściły pojazd były sukcesywnie opatrywane przez strażaków OSP, PSP oraz ZRM, które dojeżdżały na miejsce wypadku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że pojazd marki Seat podróżował od kierunku Skopania w kierunku Tarnobrzega i został uderzony przez pojazd marki Audi, który wyjeżdżał od Suchorzowa co spowodowało uderzenie w barierki Seata, a Audi uderzyło czołowo w ciężarówkę marki Iveco. W zdarzeniu poszkodowanych zostało łącznie 8 osób w tym roczne dziecko.

Na miejscu prowadzone są działania techników kryminalistyki, którzy będą ustalać przebieg wypadku, droga w tym miejscu jest zablokowana.