Wypadek 4 samochodów osobowych – Tarnobrzeg oś. Wielowieś 09.03.2020 r.
Dzisiaj około godziny 7:30, SKKM PSP w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie o wypadku drogowym na osiedlu Wielowieś w Tarnobrzegu, na miejsce zadysponowane zostały zastępy PSP, ZRM i WRD.
Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie o wypadku drogowym, z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Audi zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego, w wyniku czego pojazd marki Skoda najechał na Audi, a na Skodę najechał Volkswagen, a na Volkswagena najechał Renault. W wyniku tego zderzenia jedna osoba została przetransportowana do Szpitala w Tarnobrzegu z bólem w klatce piersiowej, aktualnie jest na badaniach.
Droga podczas działań strażaków jak i techników policyjnych była zablokowana, aktualnie ruch odbywa się bez żadnych utrudnień.
Galeria
Poniżej znajduje się fotorelacja z wydarzenia.
Siły i środki
-
381[R]21 – GBA+RT 2,5/25 Renault Range D14/ISS Wawrzaszek – JRG TARNOBRZEG
-
381[R]22 – GBA 2,5/16 Iveco Eurocargo 150-320/Szczęśniak – JRG TARNOBRZEG
-
R0405 (S7) – Volkswagen Crafter/A.M.Z – Szpital Tarnobrzeg
-
R0422 (P8) – Volkswagen Crafter/A.M.Z – Szpital Tarnobrzeg
-
K320 – Kia Ceed SW II – WRD KMP Tarnobrzeg
-
Suzuki Vitara – Technicy KMP Tarnobrzeg
-
389[R]58 – GBA 2,5/24 Man TGM 13.290/Stolarczyk – OSP KSRG os. Wielowieś