Dzisiaj około godziny 21:30, wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Stale, samochód wypadł z drogi i znalazł się w rzece. Na miejsce zadysponowane zostały odpowiednie służby.

Po dotarciu na miejsce przystąpiono do szukania miejsca zdarzenia oraz osoby poszkodowanej, ponieważ nie określona została dokładna lokalizacja. Poszkodowana kobieta sama wydostała się z pojazdu, w którym woda była po dach i została jej udzielona w pierwszej kolejności kwalifikowana pierwsza pomoc przed przyjazdem PRM.

Kolejne służby docierały, wtedy właśnie kobieta została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Na miejscu pracowali policjanci oraz żandarmi wojskowi, którzy mają łączone służby z policją.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierująca podróżowała w kierunku Stalów od Nowej Dęby i nie dostosowała prędkości i wypadła z łuku drogi wpadając do rowu, a następnie wybijając się i wpadając do rzeki, kolejno nurt rzeki przemieścił pojazd około 100m dalej. Kobieta w wieku 38 lat została przetransportowana do szpitala w Tarnobrzegu.