Dzisiaj około godziny 5, otrzymano zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Chmielów na DK9 (130KM), ze zgłoszenia wynikało, że samochód ciężarowy marki Mercedes spadł z mostu. Na miejsce zadysponowane zostały PSP, OSP, OPI, ZRM.

Po dotarciu na miejsce potwierdzono zgłoszenie o wypadku na moście, samochód ciężarowy marki Mercedes znajdował się poza jezdnią.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący pojazdem marki Mercedes wyprzedzał na wiadukcie, po czym stracił panowanie nad pojazdem, następnie uderzył w barierki energochłonne i wypadł z drogi.

Mężczyzna kierujący pojazdem w wieku około 50- lat, doznał obrażeń ręki oraz lekkich stłuczeń, został przewieziony do Szpitala w Tarnobrzegu.

Z samochodu ciężarowego wycieka paliwo, zostało one zabezpieczone przez strażaków w postaci piany, ponieważ nie ma możliwości wejść pod tir’a.

Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo, droga cały czas jest oblodzona i nieodśnieżona. Zadysponowana została pomoc drogowa, która postawi na drogę pojazd ciężarowy.