Przygnieciony mężczyzna – Trześń 25.03.2020 r.

Około godziny 17:40, SKKM PSP w Tarnobrzegu otrzymało zgłoszenie z WCPR o przygniecionym mężczyźnie przez samochód ciężarowy w Trześni na jednym z zakładzie zajmującym się wulkanizacją. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy PSP i OSP.

Po dotarciu na miejsce zastępu OSP Trześń na miejscu pracował już ZRM z Gorzyc, następnie na miejsce dojechały OSP Gorzyce i zastęp z JRG Tarnobrzeg. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna w wieku 59 lat wykonując pracę, koparko-ładowarką próbował, podnieść kabinę pojazdu. Po podniesieniu wyszedł z koparki chcąc poprawić ułożenie podnoszącego elementu, lecz on na niego spadł przygniatając go. Przebywający na miejscu mężczyzna podniósł przedmiot starając się pomóc przygniecionemu.

Zespół Ratownictwa Medycznego za pomocą specjalnego urządzenia do kompresji przystąpił do resuscytacji krążeniowo oddechowej, mimo prowadzonych działań mężczyzna zmarł na miejscu. Działania po około godzinie zostały zakończone, na miejscu pracują policyjni technicy, którzy dokładnie ustalą przebieg zdarzenia.

0 0 vote
Article Rating

Kierujący Działaniami Ratowniczymi

Galeria

Poniżej znajduje się fotorelacja z wydarzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x