Pościg za kierowcą Golfa – Sandomierz/Tarnobrzeg/Mielec – 08.01.2021 r.

Dnia 08.01.2021 r. około godziny 22, policjanci z Tarnobrzega zostali zadysponowani do pomocy przy ściganiu Volkswagena, który nie zatrzymał się do kontroli na ulicy Lwowskiej w Sandomierzu.

Do pościgu przyłączyły się łącznie trzy radiowozy z Tarnobrzega, dwa z Sandomierza już goniły uciekiniera, który przekraczał prędkość, oraz swoją jazdą stwarzał zagrożenie. Pościg trwał przez cały Tarnobrzeg, aż do Padwi Narodowej, gdzie była ustawiona policyjna blokada z radiowozu.

Kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen Golf, z impetem uderzył w radiowóz, który blokował drogę. W wyniku uderzenia radiowóz uderzył w ciężarówkę.

Mężczyzna w wieku 50 lat, był nieprzytomny w pojeździe, na szczęście udało się go ewakuować z pojazdu, który się zapalił, miejscowi oraz kierowcy próbowali gasić pożar, lecz było to nie skuteczne, ponieważ samochód był objęty cały pożarem. Jako jeden z pierwszych pomocy poszkodowanemu udzielał Krzysztof R.- redaktor Korso.

Niestety mimo działań medycznych, życia mężczyzny nie udało się uratować, 50- latek zmarł na miejscu.

Droga jest całkowicie zablokowana, w akcji udział brało około 8 radiowozów, 5 zastępów straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu działa prokurator, oraz policyjni technicy.

Galeria

Poniżej znajduje się fotorelacja z wydarzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
1 miesiąc temu

Wiadomo czemu uciekał?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x