Dzisiaj około godziny 18:40 wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Tarnobrzegu na osiedlu Sobów, na miejsce zadysponowane zostały służby.

Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu jakim był OSP Sobów, zastano mężczyznę przed wiaduktem kolejowym z obrażeniami ciała, przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy w zakresie KPP. Następnie 20- letni mężczyzna został przetransportowany na desce ortopedycznej w miejsce, w które można by było przekazać PRM. Kolejno mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i udał się do Szpitala w Tarnobrzegu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że grupa osób w wieku 20 lat przebywała na torach w celu zrobienia sobie zdjęć, gdy w pobliżu pojawił się pociąg, cztery osoby zeszły z mostu, a został tylko mężczyzna, który udawał się na sam szczyt konstrukcji. Z niewyjaśnionych dotąd informacji nieszczęśliwie spadł z góry wiaduktu i wylądował pomiędzy drewnianymi belami utrzymującymi tory. Przez swoich znajomych został przetransportowany w miejsce bezpieczne i oczekiwał na służby.

Grupa znajomych otrzymała mandaty karane za przebywanie na torowisku.